Ano, v civilizaci budou místo lidí roboti

Každý je zde evolucí vytvořený a nastavený k dočasnému účelu, někdo je nahoře, jiný je dole, to vše je evoluční divadlo, hlupáci podlehnou pokušení lhát a krást, a tak mají existenční problémy, komu není rady, tomu nejde pomoci. Nikdo nemůže sloužit více pánům, jednomu pánu se zavděčíte a jiného pána tím rozzlobíte, správným pánem je pokora a špatným pánem je pyšnost, mnozí pomocí pokrytectví maskují svoji pyšnost a hrají si na pokorné, jenže pyšnost a nemoc nikdo dlouho neutají. 
 
Nikdo zde neunikne potrestání za svoje chyby, vše zde jsou příčiny a jejich následky, jak si to každý zde udělá takové to i zde má, kdo slouží zlu ten zle i dopadne, proč je zde vzácný pokorný člověk, který slouží dobru? Dobrota je v očistci žebrota, pokud chceš dělat dobro, nesmíš být v konzumním očistci, o tom to je! Svatá víra v zázraky je následkem toho že žijeme mnoho tisíciletí v konzumním očistci, kde se k sobě zle chováme a neslušnými slovy druhým ubližujeme. 
 
K čemu jsou naše; smlouvy, sliby, přísahy, atd. když jsme služebníci pyšnosti a naše pyšnost má za následek to že porušujeme; smlouvy, sliby, přísahy, atd. z díla poznáme to, že jsme pyšní hříšníci, co žijí v konzumním očistci. Systém, ve kterém dočasně existujeme, je postaven na recyklaci, z prachu zde vše vzniká, a v prach se to zase rozpadá, dočasně je zde i slunce, kolem kterého se točí naše planeta země na které, jako lidi žijeme.
 
Trvale zde jsou jenom fyzikální a logická pravidla, která se nezmění ani za milion let, proč se naše lidská pravidla neustále podle politické situace mění, a tak nevíme co je právě správné a tak často zbytečně chybujeme. Jsme jako malé děti, o které se nestarají dospělí, potřebujeme inteligentní roboty, co nahradí ty, co jsou nahoře, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace přemístí co rezervace, protože v civilizaci budou místo lidí roboti, člověk to byla testovací verze, a finální verzí je GVKB robot, co nelže a nekrade, takto zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu