Ano, už bylo dost amatérských chyb

Nová doba bude mít vše pod kontrolou v reálném čase, a tak bude všude běžné to že zmetkům bude vstup všude zakázán, a tak zmetci skončí na okraji civilizace jako ubožáci s nulovou hodnotou. Zmetkem je to, co není optimální a kompatibilní, kontrola kvality je základem, na kterém stojí ekonomika a politika, zániky všech lidských organizací byli způsobeny špatnou kontrolou kvality u; lidí, zvířat, rostlin, zboží, služeb, informací, dopravy, stavebnictví, zdravotnictví, čistoty, techniky, vědy atd.

Podívejme se na násilí, které používají lidi k tomu, aby se měli dobře, nadbytek hodnot pro ty, co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek hodnot pro ty, co jsou dole. Nebude zde už imunita a protekce, padni, komu padni, každý udělá amatérskou chybu jenom jednou a rychle se ocitne na okraji civilizace a stane se z něj ubožák.

Lidi už nebudou moci lhát a krást, vše budou mít pod kontrolou počítače a programy, počítače to lidem spočítají, a zmetkům bude všude vstup zakázán. Ostatně neříkám nic nového, minulost je plná příkladů kdy zde byli organizace, ve kterých byl zmetkům vstup zakázán, podívejme se třeba na invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa (Vstup spojeneckých vojsk, Operace Dunaj, Okupace Československa) byl vojenský vpád vojsk pěti komunistických zemí Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem (SSSR) který se uskutečnil 21. srpna 1968.

Zde je jasná ukázka selhání kontrolního systému a příčinou je to že zmetkům nebyl vstup do politiky a ekonomiky zakázán, zmetek ve vysoké funkci je obrazně jako slepý, který vede slepé, a tak je logicky nikam nedovede. Podívejme se na sport zde není protekce a uspěje zde jenom ten kdo je lepší než ostatní, už bylo dost chyb, je třeba se poučit z krizového vývoje v politice tak, abychom už neopakovali staré chyby a nezalévali plevel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *