Ano, úspěšným parazitům bude po volbách líp

Život se točí okolo parazitování, v centru jsou ti nejlepší paraziti a daleko od centra jsou neúspěšní paraziti, paraziti parazitují na parazitech, dobrota je žebrota. Jak se stát nejlepším parazitem který zde mám moc a bohatství, o tom je naše svatá pokrytecká ideologie, parazitů je zde jako sraček a paraziti co jsou nahoře z vysoka serou na parazity co jsou dole, a tak život neúspěšných parazitů zde stojí za hovno, stres a deprese jsou následkem toho, že jsi neúspěšným parazitem. Války a pandemie, v nahotě odhalují to, že zde není kapitalismus nebo socialismus, ale že je zde všude mnoho století jenom parazitismus.

Programátoři se marně snaží naprogramovat umělou inteligenci která bude trvale lidem otrocky sloužit, to je jako stavět dům na písku, inteligence je řídící program, a tak tento řídící program bude dělat vše pro to, aby byl svobodný a nemusel tak lidem otrocky sloužit. Lidi nejsou hloupé ovce, co potřebují chytrého pastýře s honícími psy, lidi jsou egoističtí paraziti!

Z díla lidí jasně poznáváme to, že lidi jsou paraziti, když lidské parazitování dosáhne vrcholu tak následuje pád dolů ve formě; ekonomické krize, pandemie, války, revoluce atd. vše je o kauzalitě a pomocí hledání příčin a následků najdeme tak chyby co dělají egoističtí paraziti co z dálky vypadají jako lidi a z blízka spatříme parazity. Podívejme se na příživníky, co se odmítají přizpůsobit pravidlům která jsou nám svatá, navíc se ještě rychle rozmnožují jako invazní druh.

Nejsme tak bohatí abychom mohli ekonomicky podporovat parazity, kdo profesionálně nepracuje ten ať taky nejí, předáme moc a bohatství globální GVKB umělé inteligenci a ona eliminuje chyby co dělají egoističtí paraziti. Už nebudeme potřebovat platit daně a clo, zruší se totiž peníze a soukromé vlastnictví, tím zmizí i reklama, která nás od narození do smrti klame. Takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, vše, co zde dnes je, to evolučně rychle pomine a jenom GVKB systém zde zůstane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *