Ano, úspěšní egoisticky parazitují na neúspěšných

Nejde zde jenom o lidský problém, ale jde zde o problém veškerého života, život je o úspěchu, pokud jsi úspěšný, má tvůj život smysl, a když jsi neúspěšný, tak nemá tvůj život smysl. Je to jako na burze, něco stoupá a tak je to na burze úspěšné, jakmile se stoupání hodnoty zastaví, tak končí i úspěšnost, a začíná neúspěšnost. Každé stoupání hodnoty akcií jednou narazí na limity a potom nastane klesání, jisté investice nesou minimální zisk, a nejisté investice jsou spojené s velikým rizikem. Burza je jako počasí, nelze zde nic dlouhodobě předpovědět, je naivní toužit na burze po jistých investicích s velikým ziskem! 
 
Ano, úspěšní egoisticky parazitují na neúspěšných. O tom to zde bohužel je na; burze, politice, ekonomice, náboženství, filosofii, umění, podnikání, obchodě, zaměstnání, sportu, vědě, myšlení, atd. každý úspěch je zde ale dočasně, jednou jsi nahoře a potom jsi dole. Logicky je zde egoistická snaha parazitů o to, se udržet nahoře co nejdéle, pomocí; centralizace, dezinformací, demagogie, lží, podrazů, mafie, vydírání, kast, tříd, titulů, symbolů, ras, pověr, mytologie, dědictví, rodokmenu, rituálů, válek, atd. běžně logicky dochází k tomu, že je ten nahoře násilně eliminován konkurenty, v kruté konkurenční válce. 
 
Jak jde o veliké úspěchy, tak se ukazuje, že lze porušit všechna zavedená pravidla beztrestně, kdo maže ten i rychle jede! Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, nacismus, atd. je zde jenom kariérismus! Z parazita hostitele neuděláš, o tom to zde je! Tvrzení, že je člověk člověku vlkem, bych vědecky optimalizoval, parazit na parazitech parazituje. Hostitel parazita, je neúspěšný parazit! Co je to život? Život to je doba mezi začátkem a koncem, na začátku života je stoupání nahoru, a na konci života je klesání dolů! Tak jako zde jsou dočasně paraziti, tak zde jsou dočasně i národy a kultury, vše je zde nejisté, a jenom smrt je zde jistá.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]