Ano, upřednostníme pravdu před lží

Podívejme se na ekonomiku z pohledu pravdy a lži, můžeme lhát, že ten most nespadne, ale pokud řekneme pravdu o tom, že ten most brzo spadne, tak tím zachráníme mnoho životů, a ušetříme společnosti mnoho peněz. K čemu nám jsou politici a podnikatelé co nám lžou o ekonomice, prý není možné zvednout lidem platy a snížit ceny u zboží a služeb, to je lež jako věž. 
 
Vše je zde o pokrytectví, je to tak snadné hlásat že bude lépe, ale je třeba dodat, že lépe bude jenom politikům a podnikatelům, dělníkům a nezaměstnaným bude hůře. Každý kdo je nahoře je parazit a ten kdo je dole je hostitel, nadbytek je zde díky nedostatku, demokracie vám umožňuje si vybrat na několik let staré parazity, co budou na vás ekonomicky parazitovat, pokud by mohli volby eliminovat parazitování těch, co jsou nahoře na těch co jsou dole tak by je ti co jsou nahoře zakázali.
 
Vše je to jenom pokrytecké divadlo ve kterém si čerti hrají na anděly, z díla poznáte to, že nám vládnou čerti, a proto žijeme v konzumním očistci a tak z toho máme blbou náladu. Vrcholem všeho jsou reklamy a demagogie, heslem policie není pomáhat a chránit, pravým heslem je kontrolovat a pokutovat! EU je policejní totalita, lidi už v EU mají dost nepřizpůsobivých příživníků, co se zde rychle rozmnožují, a stávají se rakovinou, která likviduje EU.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]