Rubriky
Budoucnost

Ano, umělá inteligence navrhne zcela nové zákony

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vězení nikoho nenapraví (David Rath). Podívejme se do přírody, zde není vězení, a ten kdo poruší pravidla, většinou za to zaplatí smrtí, je to kruté ale je to funkční a jednoduché. Proč lidi porušují pravidla a tak skončí ve vězení? 

Je to jako u řidičů, veliké sebevědomí má za následek porušení pravidel a nehodu nebo pokutu, příčinou porušení pravidel může být i; únava, droga, nemoc, situace, atd. 

Zavíráme lidi do vězení abychom je izolovali od možnosti zde porušovat pravidla a abychom zastrašili ty co chtějí porušovat pravidla, ve válce je místo vězení trest smrti. Aby byl stát bohatý, tak musí být pracující lid chudý, v tom je příčina toho, že lidi porušují pravidla, protože dobrota je žebrota. 

Stát vzal násilně lidem jejich ekonomické výhody a učinil z lidí ekonomické otroky, neposlušný ekonomický otrok skončí ve vězení, nebo v psychiatrické nemocnici. Poslušnost je základem pro rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Pokud zabijí otroci; prezidenta, krále, císaře, šlechtice, ředitele, celebritu, milionáře, papeže, proroka, mesiáše, guru, rabína, atd. tak se nic nezmění, protože na uvolněné elitní místo, okamžitě nastoupí jiný ekonomický egoistický otrokář, každý člověk na světě je snadno nahraditelný! 

Přichází ale nová doba ve které budou roboti a umělá inteligence, robot prezident bude vyznamenávat roboty, místo lidského soudce zde bude robot soudce a umělá inteligence navrhne zcela nové zákony.