Ano, umělá inteligence eliminuje optimálně lháře a zloděje

Lháři a zloději se nám evolučně přemnožili, a tak tento problém vyřešíme pomocí umělé inteligence. Lidi jsou naprogramované inteligentní genetické stroje, a tak lidi pomocí GVKB čipů v hlavě připojíme na globální umělou GVKB inteligenci.

Každý jedinec na světě tak bude loutkou, kterou bude ovládat GVKB systém, vadné loutky se eliminují v krematoriu a tím se eliminuje; bída, zaostalost, hříšnost, lenost, hloupost, přelidnění, degenerace, pandemie, války atd. nejde rozhodně o porušení lidských práv a diskriminaci, jde zde o optimální modernizaci civilizace, nejsme tak bohatí abychom mohli šetřit na modernizaci.

Všechny vyspělé kultury v minulosti zanikli díky tomu, že se šetřilo na modernizaci a plýtvalo se hodnotami na zbytečnosti a pitomosti. Podívejme se na to, jak staré jsou hodnoty, které často používáme a zjistíme to, že jsme primitivové. Aby ti, co jsou díky protekci nahoře mohli mít moc a bohatství tak ti co jsou dole musí být bezmocní a chudí o tom je zde naše pokrytecká kultura. 

Vše se točí okolo profesionální práce, jenom z profesionální práce vznikají hodnoty, nemůžeme krmit parazity a zalévat plevel, protože to je cesta do pekla a pokud budeme žít v pekle tak se z nás stanou čerti o tom je naše blbá nálada způsobená tím, že nám vládnou blbě všude jenom blbci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *