Ano, umělá inteligence eliminuje lidskou inteligenci

Lidi dělají chyby, neustále je zde snaha o to nahradit lidskou práci za práci zvířat a strojů, logicky vše směřuje jistě k tomu, že naše lidská inteligence bude brzo nahrazena za umělou inteligenci, která bude rozhodovat o nás bez nás. Už zde nebudou mocní a bohatí lidé co chybovali a nikdo je za jejich chyby nepotrestal. Umělá inteligence bude logicky s lidmi zacházet stejně jako s roboty, pokud u člověka poklesne hodnota, tak bude člověk recyklován na substrát.

Z nové konzumní společnosti zmizí logicky lidi, co jsou; staří, nemocní, hloupí, pyšní, zdegenerovaní, nepřizpůsobiví, atd. heslem nové doby zde bude, robot může nahradit každého člověka, mnozí skeptici řeknou, že si to přeci nenechají lidi líbit, aby GVKB roboti z lidí udělali ubožáky. Lidi jsou v první řadě líní zbabělci, a každý se stará jenom o sebe, hrdinové jsou jenom v knihách a filmech, v konzumní realitě hrdinové nejsou.

Už zde nebude možné to, že by zde byla elita složená ze starých pyšných idiotů, co jsou závislí na konzumaci cigaret a alkoholu. Vše je zde řeka událostí, a tak se vše neustále mění, a jedinou jistotou je zde to, že zde v ničem jistoty není. Vše jistě pomíjí, mizí veliké; kultury, civilizace, unie, národy, společnosti, sekty, náboženství, politické strany, atd. každý živý inteligentní systém je zde jenom dočasně, z prachu vše vzniká a prach se to navrací, dokonalé jsou jenom vesmírné zákonitosti, které se po miliony let nijak nemění!

Člověk je už zastaralý model zaměstnance, a nevyplatí se už člověka zaměstnávat, ekonomický zisk z podnikání je prioritou a podnikatel nemůže být dojnou krávou pro líné staré ubožáky. Skončí období korupce a tunelování, konečně si budou lidi globálně rovní, každý bude jenom levným genetickým robotem na dálkové ovládání, místo jmen a titulů, budou mít lidi jenom GVKB čip pod kůží, a číslo s čárovým kódem na oblečení.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]