Ano, umělá inteligence eliminuje chyby co dělají lidi


Roboti na práci a umělá inteligence na řízení robotů a systémů. Lidi se odsunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat, jako invazní druh. Lidská civilizace je zde díky protekci, a to logicky nefunguje, protože následkem je blbá nálada u těch, co zde protekci nemají. Bylo zde v minulosti mnoho naivních snah, změnit lidskou společnost tak, aby zde nebyla protekce, ale ukázalo se, že bez protekce společnost nefunguje.

Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, o tom je protekce. Za vším je protekce, milionářem se zde stane jistě ten, kdo má velikou protekci, s protekcí logiky souvisí i korupce. Podívejme se na sport, zde na vrcholu je sportovec krátkou dobu, a to ve věku od 20 let do 30 let, v politice a podnikání jsou lidi na vrcholu dlouhou dobu, protože jim to umožňuje protekce!

S protekcí souvisí i lidi co neplatí daně a stát je ekonomicky mnoho podporuje, následkem jsou malé mzdy, pro dělnickou třídu, protože mnoho příživníků a parazitů zde má protekci. Politici vytvářejí zákony a normy tak, aby zde byla možná protekce, pokud by zákony a normy eliminovali protekci, tak by se civilizace zhroutila.

Máš blbou náladu díky tomu že nemáš zde protekci tak konzumuj; léky na depresi a stres, pohádky, náboženství, politiku, reklamu, hudbu, alkohol, cigarety, drogy, televizi, internet, počítačové hry, porno, atd. i na blbé náladě lidí, je možné vydělat obrovské peníze.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu