Rubriky
Digitalizace

Ano, tvůj mozek nefunguje správně

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

V principech je si zde vše podobné, každý inteligentní tvor je zde sluhou a pánem je zde situace ve které se tento tvor nalézá, situace pomocí evoluce vytvořila přírodu a člověka, nebyl zde žádný svatý stvořitel který vypadá jako bůh, bůh je mytologická pohádková postava a Ježíš Kristus je zase literární postava z divadla.

Situace to je naprogramovaný dočasný proces, vše v nás a okolo nás to jsou dočasné procesy, všechny současné problémy čas jistě časem i vyřeší, bohužel časem zde vzniknou nové problémy, problémy mají příčinu v chybách, nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, chybují ale i programy a stroje.

Největší chybou současnosti je amatérismus, příčinou amatérismu je rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, tím se eliminuje konkurence a následkem je monopolní centralismus který dělá z lidí ubožáky. Jediným možným řešením je dát všem lidem do hlavy GVKB čip který hříšný mozek odřízne od reality, vše bude globálně řídit jenom GVKB umělá inteligence.

Mozek bude znát jenom GVKB virtuální realitu, ve které amatérské chyby nezpůsobí žádné škody. Proč lidský mozek nefunguje správně? Není ten, co by se zavděčil všem, v současném systému má každý mnoho pánů a díky čipům bude mít každý jednoho pána který nechybuje protože tím pánem GVKB globální umělá inteligence je.