Podívejme se objektivně z nadhledu na čas a prostor ve kterém vše existuje, vše zde je vytvořeno a nastaveno, neustále něco vzniká a něco zaniká, jsme schopní pochopit jenom to co nám situace umožní, známe vše jenom povrchně a z dálky, je možné konstatovat to že vím to že nic o času a prostoru nevím.

Získali jsme vědomosti a inteligenci abychom se měli dobře, ale pořád nejsme s něčím spokojení a snažíme se tak něco změnit, co je správné a co je chybné to často nevíme, a tak chybujeme, uzavřeli jsme se před realitou do svojí subjektivní reality, ve které věříme na pitomosti.

Ten, kdo nemá rád lháře a zloděje je označen za blázna a podle toho s ním i jednáme, svět se tak stal pro nás velikým blázincem, ve kterém už nikde nejsou normální lidi. Začali jsme ve velkém využívat; nástroje, stroje, programy, umělou inteligenci, vědu, techniku, digitalizaci atd. to vedlo k tomu, že se měníme na ubožáky, co žijí uboze, a tak kouří cigarety nebo dělají jiné pitomosti.

Stačí si pustit televizi a dojde nám brzo že naděje na to, že bude líp je utopie, jaký mají smysl demokratické volby, když všemu zde vládnou pravidla, která nemůžeme změnit pomocí politiky anebo jinak! Neustále jsme mediálně informováni o tom, jak myslí a žije elita, nikoho nezajímá to, jak myslí a žijí žebrající bezdomovci, toužení se nám stalo soužením, vše je marnost a honba za iluzemi. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..