Ano, toužení je zdrojem soužení a tím i zdrojem deprese

Vše už bylo řečeno a napsáno na papír, nelze už být originální a geniální, můžeme jenom opakovat staré informace a staré programy, pravda je v lidové moudrosti, která má základy v přírodě a v praxi, lež je spojená s lidmi a národy, co mají zde výhody a jistoty, které si nezaslouží, neřešte to, co nelze vyřešit!
Kdo se stará o cizí, ten se už nestará o svoje, dobrota k cizím je jenom žebrota, starej se o sebe abys byl zdravý a moudrý, z díla se pozná tvůrce, kdyby tvoje rady měli cenu zlata, tak bys je logicky mohl za zlato jistě i prodávat, jenže tvoje rady nemají žádnou cenu, protože to co říkáš, to už bylo v minulosti mnohokráte řečeno.
Jak si to zde uděláš takové to zde i máš, nechtěj změnit svět a cizí lidi, chtěj změnit sebe a svoje myšlení! Tvým největším problémem je teorie, jsi líný konat něco prakticky, a spokojíš se jenom s tím, že si nastuduješ něco teoreticky, nesnaž se problémy řešit násilím, je to tak snadné použít neslušná slova, nebo začít druhé trestat za chyby. Nauč se poznat co je za tím, že je zde s něčím problém? V současnosti je veliký problém s depresí, mnohé je zde v depresi a tak je zde všude blbá nálada.
Co je za tím, že je zde mnohé v depresi, a tak je zde blbá nálada? Za depresí je strach z neúspěchu, každý sobec chce být ve všem úspěšný, a tak má logicky strach z neúspěchu, nejvíce myslíme na to, co potřebujeme, abychom se zde mohli dobře mít musíme potřebné hodnoty zde i mít, jenže tím se dostáváme k soutěži a boji o to co všichni potřebují, jde hlavně o; výhody, jistoty, kariéru, autoritu, popularitu, moc, bohatství, sex, peníze, drogy, štěstí, úspěch, zdraví, inteligenci, atd. toužení je zdrojem soužení a tím i zdrojem deprese.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu