Ano, ti co jsou nahoře rozkazují a nezajímá je názor těch co jsou dole

Mnoho let hledám příčinu toho že lidi mají blbou náladu, a konečně jsem na to přišel, problém je jednostrannost konzumního systému, kdy po akci zde není reakce, je to jako když herec hraje před filmovou kamerou a není tak zde reakce diváků, která by herci říkala co je správně a co je chybně, žijeme po celý život obrazně v psychické izolaci na samotce, a tak máme blbou náladu, všude nás sledují jenom kamery a mikrofony, není zde možný dialog a monolog nemůže dialog nahradit.

Každý se zbaběle uzavřel do svého psychického světa a to nefunguje, nejhorší je srážka s blbcem protože blbec odmítá dialog, začíná to už v dětském věku kdy rodiče odmítají dialog s dětmi, dávají dětem samé náhražky ale to nestačí, děti potřebují aby jim dospělí odpověděli na jejich otázky správně a nestojí o dezinformace které z nich dělají hlupáky a chudáky.

Podívejme se na dětství u deviantů co škodí společnosti tím že lžou a kradou, zjistíme že jejich rodiče byli devianti, jablko nepadne daleko od stromu, z nuly nikdo číslo neudělá. Potřebujeme restartovat civilizaci tak že zde skončí jednostrannost a místo dogmatické totality zde bude demokracie a emancipace. Pandemie mi otevřela oči, ti co jsou nahoře jenom rozkazují a nezajímá je vůbec názor těch co jsou dole, je to obyčejná jednostrannost a minulost jasně ukázala to je každá jednostrannost je cestou do ekonomického a psychického očistce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..