Ano, ti, co jsou nahoře diskriminují ty, co jsou dole

Jsme všichni blázni, co existují v konzumním blázinci. Iluze nám nahazují realitu, peníze nám nahazují lásku, reklama nám nahrazuje pravdu, teorie nám nahrazuje praxi atd. civilizace je založená na náhražkách, už zbývá jenom nahradit lidi za stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Často je zde otázka, jaký má to, co je zde vše vlastně smysl a logiku, když jsme všichni blázni, co existují v konzumním blázinci.

Mnozí blázni si naivně myslí, že jejich život má smysl a logiku v dobré práci která je i dobře zaplacená. Dobrá práce je návykovou psychickou drogou, protože když o dobrou práci přijdeme, tak se dostaví deprese, vše je zde o závislostech, které nás jako loutky ovládají od narození do smrti, vše, co je živé to je loutkou, kterou ovládají závislosti. Často je zde otázka, jestli něco existuje po naší smrti?

Hromadíme hodnoty a bojíme se toho, že nás smrt o všechny hodnoty připraví, jenže všechny hodnoty, které jsme pracně nahromadili jsou jenom dočasnou iluzí, vše je zde v pohybu, a tak je zde i každá hodnota dočasně. Člověk je zde jenom pokusným evolučním materiálem a vše se zde recykluje, války v nahotě odhalují to, že miliony zbytečně mrtvých lidí to je jenom statistika, z prachu zde vše živé vzniká a v prach se to zase navrací, ti, co jsou nahoře diskriminují ty, co jsou dole.

Vše je zde tak o protikladech, mezi kterými je napětí, tato energie stvořila pomocí evoluce vesmír a život, hmota je iluze, protože hmota je hologram, vše je zde jenom energie, a tak je zde vše v pohybu. Víra v zázraky nám přeprogramovala chybně mozek, bohem se nám stal monopol, který dokáže zázraky jenže každý monopol je zde evolučně dočasně, protože monopol je existenčně závislý na výhodách.    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.