Ano, teorie v praxi nefunguje

Jste mladý, vzdělaný, zkušený a komunikativní vysokoškolák? Jste připravený pracovat opravdu s plným nasazením? Chcete hodně vydělávat a mít mnoho výhod a jistot? Pokud ano, tak u nás máte smůlu! My hledáme řemeslníky s praxí. Představte si prezidenta, jak dělá rok řemeslníka, to by nefungovalo! Proto je zde tak veliký nedostatek šikovných řemeslníků.

Všichni se snaží vyhnout praxi kde je namáhavá ruční práce, aby se neukázalo to, že jsou v praxi k ničemu. Mediálně se prý řemeslníci mají dobře, to je lež jako věž, s řemeslníky se zachází jako s otroky, a tak každý po čase dojde k tomu, že dělat řemeslo je chybou a hledá si něco jiného.

Poslední dobou je zde nadbytek vysokoškoláků, a tak vysokoškoláci berou práci středoškolákům. Všechny ideologické programy to jsou jenom teorie, které v praxi jsou k ničemu. Přišla nečekaně pandemie a najednou všechny teorie selhali a zhroutila se konzumní společnost, statistiky jasně ukazují to, že pandemie eliminuje jenom lidi, co nemají imunitu díky tomu, že nepracují fyzicky a prakticky a jenom pracují v teple teoreticky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *