Ano, teorie bez praxe je ti k ničemu

Zaostalost je zde díky tomu, že je zde nadbytek teoretiků, a nedostatek lidí s dlouhou praxí, vše je zde v pohybu a tak teorie v praxi nefunguje, to že má někdo vysokoškolský titul, neznamená že on má praxi ve svojí specializaci. Nejlépe je poznat praxe u řidičů, jakmile řidič přes zimu nejezdí tak na jaře má s řízením problémy, žijeme v povrchní konzumní kultuře plné teoretiků bez praxe, nejhorší je situace kdy se díky protekci teoretici dostanou na vysoké státní a podnikové funkce, následkem je ekonomická krize, protože dobytek nemůže dělat pastýře. Z díla poznáme kdo je amatér a kdo je profesionál, ve virtuální realitě si amatéři hrají na profesionály, protože zde nemusí ukazovat svoje dílo.

Škola života nemá prázdniny, je to jako u fotografování, nestačí mít drahé fotografické vybavení a novinářský průkaz, je třeba mít i talent, díky kterému vzniknou hodnotné fotografie. Kde je největší chyba v konzumní kultuře? Největší chybou je univerzálnost, výchova v rodině a škole je zaměřená na univerzálnost, jenže s univerzálním vzděláním na pracovním trhu neuspějete. Každý má pro něco talent a ten by se měl podpořit už v 6 letech, výchova lidí nesmí být ubohou výchovou, která dělá z lidí ubohý dobytek, který lže a krade.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu