Rubriky
Digitalizace

Ano, ten kdo má ovladače se zde stává úspěšným

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Právě jsem instaloval ovladače na tiskárnu Canon i-SENSYS MF742Cdw a napadlo mě že vlastně veškerý složitý systém ve kterém existujeme, je složen jenom z ovladačů a že; kultura, náboženství, politika, ekonomika, normy, zákony, pravidla, programy, databáze, inteligence, moudrost, genialita, rozum, život, vesmír, atd. to vše jsou ovladače! Vše v nás a okolo nás je ovládáno pomocí ovladačů. Rostliny neměli živiny nutné ke svojí existenci a tak vznikli masožravé rostliny, jenom se u rostlin změnili evolučně ovladače. 

K čemu je mi tiskárna když k ní nebudou ovladače, o tom je v principu většina problémů které jako lidi zde máme mnoho století, ten kdo má ovladače se zde stává úspěšným v nějaké specializaci jako třeba Karel Gott, talent to je jenom o tom mít ovladače. Někdo ovladače nemá a tak skončí na dlouhou dobu ve vězení, jako třeba David Rath který v podělí nastupuje na 7 let do vězení. Druzí jsou hlupáci, já jsem silný a chytrý, tak myslí člověk s Disociální poruchou osobnosti (F60.2), proč mnoho lidí nemá ovladače a jsou tak psychicky porouchaní? Je to otázka chyb v ovladačích, nebo jde o zastaralé ovladače. 
 
Takový počítač si většinou umí sám stáhnout ovladače, v minulosti se i sám operační systém Windows restartoval a tím uživatele rozčiloval, dneska se musí restartování povolovat. Všechny svaté knihy to jsou mnoho století staré ovladače a nejlepší by bylo všechny staré svaté knihy, hodit do ohně, jenže to je nám líto. Ideální by byl GVKB inteligentní čip v hlavě napojený na internet, který by se staral o to, aby měl každý v hlavě optimální nové ovladače, během spánku by se každý aktualizoval a tak by lidi už nelhali a nekradli, taky by zde byl jeden globální jazyk a jedna globální kultura.