Přeskočit na obsah

Ano, ten druhý je egoistický pitomec

Naše inteligentní myšlení rozděluje egoisticky lidi na já a ty druhé, ten druhý je podle já egoistický pitomec, následkem je logicky; soutěž, hra, boj, kariérismus, protekce, korupce, násilí atd. odpověď na základní evoluční otázku je, vše se točí okolo toužení, které je všemu soužením! Jakmile začne dítě toužit tak se ráj promění na pekelný očistec, zakázané ovoce v ráji to bylo toužení, které vytváří soužení.

Jak vyřešit u lidí problém s tím že touží, a tak mají psychické nemoci které často způsobují tělesné nemoci, pověz mi, po čem nejvíce toužíš a já ti povím kdo jsi. Spatříte něco, co se vám líbí a najednou je zde toužení to získat, byli jste lapení do pasti toužení, které se vám stane soužením.

Proč je zde cenzura, která nám mnohé zakazuje a propaganda nám zase nutí to o co nestojíme, vše je o snaze s námi násilně manipulovat a tím nás proměnit v roboty na dálkové ovládání které je možné nahnat do zbytečné války nebo do továrny. Hodně pracuj a hodně nakupuj o tom je konzumní společnost která z nás udělala egoistické pitomce které ovládají ti co mají zde moc a bohatství. 

Štítky: