Ano, teď zde místo lidí budou GVKB roboti

Ponořme se do našeho myšlení, myšlení to je počítání, které nám umožňuje rozhodování, situace určuje, co počítáme, je to tom, čemu dáme protekci, jsme manipulování k tomu, abychom dělali to, co chtějí ti, co jsou nad námi a tak dáváme protekci něčemu, čemu bychom neměli dávat protekci. 
 
Když není možné páchat zlo jako jedinec, tak se spojujeme do organizací a národů, následkem je krize a válka, život je hra podle pravidel, a proto zde není pravda a láska. Kontrola lidí selhala, a tak je zde konzumní očistec, nestačí jenom povrchní kontrola, musí zde být dokonalá kontrola, která půjde do hloubky, naskenujeme lidi pomocí dotazníků a informace dáme do informační technologie, pracovat místo lidí zde budou roboti, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. 
 
Mnozí nechtějí být naskenováni a eliminováni, je to pochopitelné, parazit nechce být eliminován, vládnou nám paraziti, co zde mají nadbytek a tím uvrhují hostitele do nedostatku. Člověk to byla evoluční testovací verze, robot to je finální verze. Vše co bylo přirozené, jsme nahradili tím co je nepřirozené, je logické, že i člověk bude nahrazen robotem, co bylo, to bylo, teď zde místo lidí budou GVKB roboti.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu