Ano, tam kde není pořádek, tam je i blbá nálada

Každý řeší jenom to, co je mu blízké. Cizí nás zajímá jenom tehdy, pokud můžeme mít z cizího nějaký užitek, dobrota je přeci žebrota, co ale uděláme s ekonomickými ubožáky, se kterými máme často problémy? Ideální je ekonomické ubožáky zavřít do vězení pro ubožáky, kdo neplatí; daně, clo, poplatky, atd. ten jistě nějak na sociální společnosti chytře parazituje. 
Nejsme si rovni, to je třeba konečně pochopit, jediná rovnost je v tom, že každý jednou zemře, hlásání svobody a rovnosti, to je jenom pokrytecké ideologické divadlo, vždy zde byli a budou ti, co jsou nahoře, a ti co jsou dole. Pro ty co jsou dole bude vězení, a pro ty co jsou nahoře bude moc a bohatství, je to jednoduché a dobře to funguje. 
Vše je o tom, že pořádek znamená to, že je vše tam, kde to má správně být, tam kde není pořádek, tam je i blbá nálada. Vláda je zde prioritně od toho, aby zajistila pořádek, pokud to vláda nedokáže, tak je třeba systém vládnutí změnit tak, aby vláda zajistila zde pořádek v ekonomice a politice. 
Ideální je nahradit vládnoucí elitu za informační technologie, zrušit peníze a soukromé vlastnictví v EU a zavést v EU čipový bodovací systém, kdo nebude dělat každý den v roce optimálně to, co od něj požaduje EU informační technologie, ten okamžitě skončí na deset let v EU vězení pro ubožáky. Nejde o nic evolučně nového, podobný ideologický systém používá mnoho tisíciletí každá armáda, na hrubý pytel se musí dát hrubé záplaty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu