Ano, tady to nemá už budoucnost

Strach dělá z lidí zbabělé hlupáky, vše je zde hra, ve které uspějí ti, co nemají strach a riskují čas a peníze, z díla nakonec spatříme tvůrce, ano, jsme národem zbabělých hlupáků a celý svět se nám směje. Statistiky jasně odhalují pravdu o každém národu, nejvíce sebevražd v EU je v Praze, proto jsme pro ekonomické migranty jenom tranzitní zemí, neřešte to, že to zde za nic nestojí, utečte od nás tam, kde nejsou zbabělí hlupáci.

Nejlepší by bylo naši malou Českou republiku darovat Slovensku, my bychom odešli do Německa, kulturně jsme vlastně Němci, akorát že neumíme německy, ale to není zas takový problém. Podívejme se na našeho současného prezidenta a o tom to je, slepý vede slepé, tady to nemá už budoucnost, lépe zde nebude, bude zde jenom hůře, stali jsme se v EU košem na odpadky, a tak se k nám dováží potraviny, které by se v Německu nemohli prodávat.

Koupit u nás kvalitní potraviny to je zázrak, sehnat u nás kvalitní zaměstnání to je taky zázrak, ekonomika zde neroste, to je jenom mediální dezinformace, růst ekonomiky se pozná podle toho, že se snižuje počet sebevražd. Co se týká statistiky sebevražd tak nejvíce sebevražd v EU je v Praze, ano je zde blbá nálada, protože se máme blbě, už velmi dlouho a je to proto, že jsme národem zbabělých hlupáků, co řeší svoje problémy konzumací piva a kouřením cigaret.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *