Ano, subjektivní egoismus stvořil konzumní očistec

Lidi nejsou ovce, aby potřebovali pokryteckého lidského pastýře, který stejně ovce neochrání před problémy. Nahnat lidi násilně do stáda o tom je konzumní očistec, ve kterém vládnou lháři a zloději. Všemu zde milion let vládne jenom subjektivní egoismus, není možné nikam před blbci utéci, blbci jsou invazní druh, který proměnil naši kulturu v konzumní očistec. Už zde bylo dost snah o to lidem přeprogramovat násilně mozky a učinit z lidí tupé stádo ovcí, které následuje pastýře.

Nepotřebujeme aby nám pastýři říkali, kdy máme být smutní a kdy máme mít svátek, nejsme tupé ovce! Každý pastýř, to je jenom ovce, převlečená za pastýře, proto to nefunguje, pravý pastýř umí ovce ochránit před problémy, protože on není ovcí, která se převlékla za pastýře. Lidi před problémy ochrání jenom GVKB čipy do hlavy, čipy odříznou mozek od reality a tím lidi nebudou mít už problémy a tak budou mít dobrou náladu.

Díky čipům skončí rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, skončí taky; politika, náboženství, byrokracie, soudnictví, vězení, armáda, filosofie, móda, umění, sport, reklama, školství, rodina, závist, lež, krádež, atd. blahoslavení ti co mají v hlavě GVKB čip, protože už nemají problémy. Na práci máme stroje a roboty, na myšlení budeme mít GVKB čip v hlavě.

Nová doba si žádá nové lidi se kterými nejsou už problémy, ten kdo bude pracovat pomalu díky; genetice, nemoci, stáří, atd. ten skončí ve spalovně odpadků jako genetický odpad, zaměstnavatel už tak nebude mít problémy s lidmi co nepracují optimálně. Jediným globálním zaměstnavatelem bude GVKB umělá inteligence, na rozmnožování se vyberou jenom dokonalí jedinci a tak skončí problém s degenerací a přelidněním, díky GVKB čipům budou moci lidi bez problémů pracovat s GVKB roboty.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu