Ano, státní zaměstnanci se nám přemnožili

Aby mohla existovat zde organizace pro lidi tak musí mít organizace pravidla podle kterých bude organizace fungovat, pokud jsou pravidla dokonalá tak logicky i dokonale funguje organizace, tak je tomu třeba u včel, kde je dokonalá organizace, která má stejná jednoduchá pravidla po mnoho tisíciletí. Proč naše ekonomické a ideologické organizace nemají dokonalá jednoduchá pravidla, a tak je zde mnoho problémů na které nemáme řešení?

Problémem lidských pravidel u každé organizace je parazitování, kdy malá elitní skupina chce násilně trvale parazitovat na veliké skupině, pomocí pokrytecké reklamy, která klame velikou skupinu. Nadbytek pro ty, co mají v organizaci díky protekci výhody a moc, vytváří tak nedostatek pro ty, co jsou v organizaci bezmocní.

Rovnost je zde jenom v tom že je zde každý dočasně jiná rovnost zde není, bylo zde mnoho pokusů a vytvoření organizace kde je rovnost a ukázalo se, že je to utopie, protože ten druhý je egoistický parazit a ví že dobrota je žebrota. Ukázalo se, že lidem nevyhovuje kapitalismus ani socialismus, oba ideologické a ekonomické systémy zacházejí s lidmi jako s loutkami na dálkové ovládání. Příčinou je zde přelidnění a degenerace lidí, to vedlo k inflaci u hodnoty lidí, každý člověk je zde snadno nahraditelný a většinou ten kdo nahradí starého zaměstnance, ten je lepším zaměstnancem.

Lidi chtějí, aby s nimi stát a organizace zacházeli velmi dobře podle hesla přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jenže ten druhý je egoistický parazit! Není zde socialismus ani kapitalismus, je zde všude mnoho století jenom egoistický parazitismus, z díla poznáme tvůrce pravidel, podle kterých žijeme, vládnou nám všude jenom egoističtí paraziti, proto demokratické volby nic nemohou změnit k lepšímu, po volbách je lépe jenom těm, co jsme zvolili!

Tak jako používáme na placení čipové karty tak už brzo budou zde i politické karty pomocí kterých budeme vytvářet politiku a ekonomiku, už nebudeme k ničemu potřebovat politiky a byrokraty, umělá globální inteligence vše spočítá a rozhodne o nás bez nás. Místo kapitalismu a socialismu zde bude všude globální digitalismus, je třeba začít škrtat zbytečné náklady na státní zaměstnance, státní zaměstnanci se nám přemnožili, a stali se z nich egoističtí paraziti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *