Ano, statistika je jako zrcadlo

Všichni chtějí jet po silnici ale nikdo nechce zaplatit stavbu silnice, o tom je konzumní civilizace, tak jako zde jsou silnice pro auta, tak zde jsou i silnice pro informace jde o; telefony, internet, televizi, rádio, atd. modernizace a optimalizace vyžaduje logicky obrovské investice, pokud zde nejsou investice, tak je zde zaostalost spojená s bídou a nezaměstnaností. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, a jsme u protekce, přejeme tomu co má u nás protekci, můžeme za společné peníze postavit silnice a železnice nebo postavíme raději veliké budovy pro státní zaměstnance?
A jsme u kontroly ekonomiky, když kocour není doma mají myši hody, kdo je zde tím kocourem? Tím kocourem je objektivní pravda, jakmile zde není pravda, tak se místo silnic a železnic staví veliké budovy pro státní zaměstnance, následkem je zaostalost. Statistika je jako zrcadlo ve kterém spatříte lidskou hloupost, investice do moderní dopravy se lidem mnohonásobně rychle vrátí, investice do státních zaměstnanců, se lidem nikdy nevrátí. Nemusíme vymýšlet to co je už vymyšleno a otestováno, třeba v Německu, zde doprava funguje optimálně bez problémů, a nejsou zde problémem veliké investice do dopravních systémů.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu