Ano, starého blázna nikdo nezmění k lepšímu

Chybné závislosti tě ovládají jako loutku, jsi ubohý zbabělec, který je otrokem chybných závislostí, pomoci lze jenom těm, co přijmou správné rady, díky kterým se osvobodí od chybných závislostí, komu není moudré rady, tomu není ani už pomoci, jak si to každý udělá, takové to i má. Je to v principu o tom čemu dáš protekci, protekce je příčinou ze které vznikají naše závislosti.

Vždy o tom co je správné a co je chybné, rozhoduje jenom aktuální situace a tak se snadno stane to, že správná závislost se změnou situace promění v chybnou závislost, každý inteligentní subjekt je v originální situaci, která se neustále mění, adaptabilita umožňuje překonat změny a problémy, neadaptabilní genetické subjekty se stávají příživníky a proto dochází většinou k jejich diskriminaci. Vše zde jsou příčiny a následky, každý problém má jistě nějakou příčinu, mnohé příčiny jsou nám skryté protože jsou ukryté hluboko a tím je nemůžeme poznat a eliminovat.

Největším problémem lidí je pokrytectví a bezcharakternost, z lidí se stali herci, co umí jenom hrát svoji roli, kterou se naučili, starého blázna nikdo nezmění k lepšímu. Pokud nelze lidi změnit tak nahradíme lidi za GVKB roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude vyznamenávat na hradě roboty, lidi skončí ve spalovně odpadků, jako evoluční odpad s nulovou evoluční hodnotou.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu