Ano, sračky spláchneme do hajzlu

01
Z hovna bič nejde uplést, o tom to je, bavit se s ubožáky co jsou zde na hovno, to je na hovno, protože debata bude o hovně. Ubožáci umí akorát nadávat na to, že vše stojí za hovno, a že na ně ti co jsou nahoře z vysoka serou.
02
Od ubožáků nemůžete očekávat to, že něco do hloubky pochopí a potom najdou optimální řešení jak to změnit k lepšímu. Berte ubožáky jako mouchy, a povězte všude mucholapky, když hloupá moucha přistane na mucholapce, tak jí dojde, že je v pytli, a o tom to je. 
03
Tou mucholapkou je knihovna, když ubožák vstoupí do veliké knihovny tak mu dojde to, že má v hlavě nasráno, proto je nemožné donutit ubožáky k tomu, aby chodili dlouho do knihovny, vše už bylo napsáno na papír nebo na internet, nevěřte tomu, že vymyslíte něco nového, můžete jenom staré na povrchu upravit tak, aby to vytvořilo iluzi nového. 
04
Ti co jsou nahoře, vymýšlejí draho to, co bylo už dávno vymyšleno! Vím jistě to, že ty nic nevíš o sobě, a světě, který je okolo tebe, žiješ ve svých lžích, které považuješ za pravdu a realitu! 
05
Lidi dělají chyby, jelikož lidi vytvářejí stroje a programy, tak i stroje a programy dělají chyby, z díla je spatřen chybný lidský tvůrce. 
06
Jenom čas, má dost času na to, aby lidem nastavil zrcadlo, a ukázal jim to, že jsou zde na hovno, a proto je evoluce neustále splachuje, do hajzlu, nevěřím tomu, co se zrodilo pomocí sexu, vždyť pomocí sexu, se rodí jenom zvířata a dobytek!
07

Tvrdit to, že člověk není zvíře a dobytek, je jako tvrdit to, že po smrti těla existuje peklo a ráj, to jsou jenom pohádky, pro egoistické děti co nás rozčilují. Pravda je zde milion let a nikdo o ní nepochybuje, lež je zde krátce a každý o ní pochybuje, o tom to je! 

08
Pravdou je že vše je jako mince, a tak to má rub a líc, pokud spatřuješ to co je hmotné, tak nespatřuješ to, co není hmotné, přesto zde existuje nehmotný svět, ve kterém mají hodnotu vědomosti a rozum. 
09
Vše je zde v pohybu, to co bylo zde dříve, to zde dneska už není, a o tom co zde bude, nic nevíme, bohové zde jsou dočasně, a trvale je zde jenom čas, který vše stvořil s pomocí evoluce, protože na to měl čas. 
10
Na nebesích není náš svatý otec, ke kterému bychom se měli modlit, to jsou naivní dětské pohádky, otcem všemu je čas, pochopte to, že váš čas zde je omezen, protože z hovna vše zde vzniká, a v hovna se to navrací, proto tvůj život stojí za hovno a myslíš nejvíce na to, jak zde dělat hovno.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu