Ano, špinavá práce lidem nevoní

P1070319

Je třeba začít na špinavou práci používat roboty, mnozí namítnou, a z čeho budou žít lidi, co dosud zde dělali špinavou práci? Ten kdo nebude mít špinavou práci, ten bude digitalizován pomocí GVKB dotazníků a jeho tělo potom bude v krematoriu eliminované, potom se nasadí roboti i na čistou práci, a ten kdo nebude mít čistou práci, ten bude digitalizován a eliminován. Mnozí sluníčkáři namítnou, že lidi nejsou věci, které se mohou eliminovat, protože je už k ničemu zde nepotřebujeme, je třeba si konečně uvědomit, že tento svět je ovládán extrémisty už deset tisíc let, důkazem jsou zde neustálé konflikty a války. 

Za vším je poslání, které se musí splnit, aby zde byl úspěch, přicházíme, spatřujeme, bojujeme, vítězíme, tak to zde pořád je. Pokud nejde naše poslání splnit pomocí normálních postupů, tak se to řeší pomocí extrémních postupů. Je třeba konečně pochopit to, že každé svaté pravidlo je zde dočasně, vše se musí přizpůsobovat změnám, protože to co se nepřizpůsobí, to chybuje a tím se to dostává do problémů. Hrdinství bylo nahrazeno ubohou zbabělostí, každý musí mít svůj svatý boj, a v tomto boji za lepší svět musí jako hrdina zemřít, proto se běž podívat do krematoria.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu