Přeskočit na obsah

Ano, sociální populismus je naivní utopie

Vše je zde jenom obchod nebo parazitování, v přírodě je vše obchod a každé parazitování je zde dočasným experimentem. Proč si neumíme poradit s parazitováním v naší konzumní společnosti? Problémem je v tom že nejsme roboti, člověk je zastaralý typ hříšného zaměstnance, ze starého nejde násilím udělat nové, jediná možnost je nahradit hříšné lidi za svaté roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v krematoriu, protože je už nebudeme ve svaté civilizaci k ničemu potřebovat.

Podívejme se do lidské minulosti byl to jenom samý vandalismus, z lidí se stali díky totalitám psychopati (psychologie-patologie) to je psychicky mrtvý člověk, pokud je už člověk psychicky mrtvý, tak eliminování psychopata není zločin, je to jenom recyklace genetického odpadu. Roboti nebudou trpět nemocemi a nebudou potřebovat; spánek, rodinu, byt, auto, mzdu atd. je to pro zaměstnavatele jasná volba.

To že přišla pandemie to je dobrá ekonomická zpráva, protože psychopatů je zde jako sraček a je potřeba začít tyto sračky eliminovat, pandemie eliminuje stejně jenom nekvalitní genetický materiál, který nemá žádnou hodnotu na pracovním trhu. Nejsem cynický psychopat, jsem jenom specialista na optimalizaci složitých systémů, pravda nemůže být pořád oblečená do krásných lží, někdy se musí i svléknout do naha. 

Štítky: