Ano, sloužit chudým lidem, to ekonomicky nefunguje

Ano, nabízíme vám hodně práce za málo peněz, pokud hledáte málo práce za hodně peněz, tak běžte dělat senátora nebo poslance. Jaký je život člověka v Praze, když má zde hodně práce za málo peněz? Je to život ekonomického otroka, často zde logicky dochází k psychickému a fyzickému zhroucení, a nikdo to neřeší, ten kdo pracuje pomalu, je okamžitě nahrazen tím kdo pracuje rychle. 
 
Nebude to trvat dlouho, a místo sociální podpory, a podpory pro nezaměstnané, zde bude poukaz do krematoria, nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, kdo nepracuje jako ekonomický otrok, ten ať taky nejí ze společného. Často je zde slyšet názor, že když máš málo peněz, tak začni podnikat a brzo budeš mít hodně peněz, mnoho lidí to zkusilo a zjistili, že nemají šanci být zde v podnikání úspěšní, zakopaný pes je v tom, že ti co jsou nahoře dělají vše pro to, aby ti co jsou dole nemohli být snadno a rychle bohatí, využívají k tomu; zákony, předpisy, regulace, výjimky, dotace, protekci, atd. 
 
Podívejme se na to, kolik za práci dostane soukromý řemeslník v Německu, a kolik dostane v Praze, lidi u nás odmítají zaplatit stejné peníze jako v Německu, a přitom soukromý řemeslník má v Praze stejné náklady jako v Německu. Služby se vyplatí jenom tam, kde nejsou lidé chudí, sloužit chudým lidem, to ekonomicky nefunguje. Díky dovozu levného zboží z Číny se zde nevyplatí už cokoli v malém vyrábět, ceny zde jsou jako na západě ale platy zde jsou jako na východě, naděje na to že se budeme mít stejně jako na západě je utopie.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu