Ano, slepý a hluchý ubožák nic nevidí a nic neslyší

Vnímám ubožáky jako by byli slepí a hluší, a tak nic nevidí a nic neslyší, neustále zde je mnoho signálů, co nás varují před problémy, ale ubožáci jsou slepí a hluší, je to marnost se snažit ubožákům pomoci jejich ubohý osud už nejde změnit. Nebude to už trvat evolučně dlouho a místo ubožáků zde budou roboti a umělá inteligence, nejsou na světě už nikde ubožáci tak logicky nejsou s ubožáky žádné problémy.

Pokud ubožáci nevidí a neslyší to co by měli vidět a slyšet tak příčinou je to že jsou ubožáci, je to začarovaný kruh naší ubohosti tělesné a psychické, všechny snahy proměnit ubožáky v lidi se ukázali jako naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá! Pokud nuly mají děti tak se jim narodí nuly a jejich osudem je být nulami, s tím nejde nic udělat. Za vším jsou příčiny a jejich následky, bylo a bude, a to ubožáci nechápou, protože jsou slepí a hluší.

Podívej se na sebe do zrcadla a v zrcadle spatříš ubožáka co je slepý a hluchý, proto jsi zde evolučně dočasně, trvale je zde jenom to, co má objektivní hodnotu. Objektivní hodnotu mají jenom informace a programy které se nezmění ani za milion let, vše, co se mění podle situace to je zde dočasně, protože to nemá žádnou hodnotu. Neustále zde jsou války a pandemie, přesto se z toho ubožáci nepoučili a pořád opakují stejné chyby! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..