Ano, sebekontrola eliminuje tvoje amatérské chyby

Nestarej se o cizí ale starej se o sebe a začni konečně sám sebe kontrolovat a trestat za amatérské chyby, přiznej si konečně to, že jsi hříšný zbabělý lakomý ubožák s nulovou hodnotou, který nedokáže ukončit hrdinsky dneska svoji ubohou zbytečnou existenci. Ano, jsi zde zcela zbytečný, a snadno nahraditelný, tvoje schopnosti a možnosti jsou ubohé, nemůžeš zde nic změnit a ničeho dosáhnout, jsi jenom ubohá mrtvola, co je zde na krátké dovolené. 
 
Nechceš spáchat sebevraždu, protože víš, že tím ti dovolená zde skončí, a zase z tebe bude jenom ubohá mrtvola, co je zde na hovno. Z hovna bič nikdo neuplete, jsi zde na hovno a tak tvůj život zde i stojí za hovno, každý hajzl je zde na hovno, ano jsi splachovací hajzl co je zde na hovno, umíš akorát splachovat hovna o tom je celý tvůj život, který strojí za veliké hovno, nebude to trvat dlouho a budeš spláchnut do hajzlu, vše co dáváš to i nazpět dostáváš, co jsi zasel to i sklidíš. 
 
Tvoji rodiče měli použít antikoncepci, aby ses nenarodil, to by bylo nejlepší řešení, je jedno, jestli jsi zde mocensky a ekonomicky nahoře nebo dole, vše je zde jenom divadlo a obchod, ve skutečnosti je vše jenom hologram, který je zde dočasně, a smrt to je vymazání hologramu z virtuální reality, všemu zde kralují vědomosti, bez vědomostí jsi v bezvědomí, a tvoje tělo je jenom hromadou sraček, s nulovou hodnotou. 
 
Všechna lidská pravidla jsou jenom dočasnou iluzí, realitou jsou jenom vesmírná pravidla, která se za milion let nezměnila, čím více je zde boje o výhody a jistoty tím více je zde i utrpení které dělá lidem ze života očistec, komu není rady tomu není pomoci, lidi si neuvědomují to, že každý zisk je spojen se ztrátou a každá výhoda je spojená s nevýhodou, máme jenom to, o co se staráme, jakmile se o něco přestaneme starat tak o to i přijdeme.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu