Ano, šašci vládnou v politickém cirkuse

Proč je politika cirkus, ve kterém vládnou šašci? Není v politice politik ten, co by se zavděčil všem, následkem je politický cirkus, ve kterém vládnou jenom šašci, co s tím uděláme? Nestačí už jenom povrchní změny, je třeba jít mnohem dále, nahradíme politiky za umělou inteligenci, a voliči budou pomocí internetu komunikovat s umělou inteligencí, která zde bude místo politických šašků, co rozhodovali o nás bez nás. 
 
Pochopitelně nikdo si dobrovolně nepodřízne větev, na které sedí, tento problém vyřeší globálně a optimálně GVKB policejní roboti co obsadí budovy, kde pracují politici a byrokrati, a zapojí zde GVKB počítače s GVKB umělou inteligencí. Pro vyhozené politiky a byrokraty se uvolní místo v psychiatrické nemocnici a zde se budou dlouho psychicky připravovat na to, že budou žít, jako žijí obyčejní lidé, co platí veliké daně a mají malé mzdy. Co bylo, to bylo, jedinou jistotou je zde nejistota, dneska jsi nahoře, a zítra budeš dole, zazvonil zvonec, a politického cirkusu je zde konec.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu