Podívej se na sebe do zrcadla a spatříš čerta! Rozděluji čerty na ty, co jsou v pekle nahoře a ty co jsou v pekle dole, v pekle nejsou andělé! Smrt promění čerta na anděla, nevěřte na to že se z vás díky modlení nebo osvícení stane anděl! Člověka nestvořil z opice Hospodin! Člověka stvořil z opice Satan ke svému obrazu!

Jakmile Adam s Evou pojedli v ráji zakázané ovoce, tak se z nich stali čerti, a proto je Hospodin logicky vyhnal z ráje, tím zakázaným ovocem bylo pokrytectví! Všechna slova, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, populismus, kariérismus, idealismus, centralismus atd. to je pokrytecká ideologie která dělá z čertů v pekle pitomce.

Ten druhý je nám peklem, protože je to čert, války v nahotě odhalují to, že myslíme a žijeme jako čerti v pekle, sebevraždy páchají čerti v pekle, proto že se chtějí rychle dostat z pekla do ráje, kde není pokrytectví. Proč v pekle existuje svaté náboženství? Čerti jsou pokrytci, a tak stvořili náboženství, aby z čertů tak udělali pitomce, se kterými lze snadno manipulovat pomocí zákonů a pravidel. 

Jaký má smysl chodit k politickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří čerti, které si čerti zvolí v pekle za svoje všemocné zástupce, to nemůže demokraticky fungovat. Pojmenování čert se stalo nepopulární, a tak se čerti dohodli na tom, že se přejmenují na člověka a lidi, peklo se přejmenovalo na lidskou společnost.         

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..