Ano, Romům bude líp

Tak jako si lidi pořizují psa, aby jim nebylo smutno, tak si GVKB inteligentní roboti pořídí Romy, aby jim nebylo smutno, aby mohli roboti ovládat Romy, tak jim dají do hlavy GVKB  čipy a tak budou moci Romové na dálku komunikovat s GVKB  inteligentními roboty a nebudou muset být na vodítku a mít náhubek. GVKB  roboti budou mnoho pracovat, a tak přijdou do svého domu jednou za měsíc, a tak bude Rom měsíc čekat na to, až přijde jeho milovaný GVKB pán a proto bude Rom pečovat o veliký dům, aby byl jeho pán spokojený. Romové budou mezi sebou komunikovat díky GVKB čipům v hlavě o tom, jak co nejlépe pečovat o dům a zahradu, to bude smyslem jejich života, neustále budou vše uklízet, aby bylo vše čisté, každý den umyjí v domě okna, postarají se o pokojové květiny a skleník. Romové budou žít jako Džinisté. Základní myšlenkou džinismu je nenásilí (ahinsá). Jeho projevem je respektování veškerého života: lidí, zvířat, rostlin. 
 
Učení je praktického rázu, kdy se člověk skládá z:
 
džívy − individuální, oživená duše, ve které jsou vlohy k vševědoucnosti, mravní dokonalosti a věčné blaženosti,
adžívy − neoduševnělé hmoty; materialistická část pro chod organismu (vnější)
a karmány − pojítka mezi džívou a adžívou, prostřednictvím nichž se zdokonalujeme a zároveň je nutné udržovat adžívu a džívu v souladu.
 
Základní 4 sliby džívy:
 
nebrat, co není darováno − Asteja
nelhat (nevést nepravdivé řeči) − Satya
zříci se světské rozkoše − Brahma-Čarjá
nezabíjet nic živého, tj. nezabít ani neobtěžovat žádné zvíře − Ahinsá
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu