Ano, roboti pracují lépe a levněji než lidi

Lidi se neustále všude mnoho tisíciletí ptají na to, co neznají a málokdy dostávají správné odpovědi, problémem je to že lidi spěchají, a tak nejdou do hloubky, aby nalezli příčiny svých problémů. Pokud půjdeme do hloubky času a prostoru ve kterém existuje naše kulturní civilizace tak v zjistíme to, že vše se točí okolo závislostí, které je správné uspokojit, pokud nedojde k uspokojení závislostí tak následkem jsou problémy a někdy i smrt.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom to je všude už mnoho tisíciletí, moderní doba nám umožňuje levně a rychle pomocí statistik najít mnoho odpovědí na naše otázky. Nejsem dokonalý a nežiji v dokonalém světě, a tak se setkávám neustále s chybami, a když jsem do hloubky charakterizoval chyby se kterými se nejvíce setkávám tak jsem nakonec dospěl, že příčnou všech chyb jsou neuspokojené závislosti.

V principech je si zde vše podobné, aby mohlo cokoli v nás a okolo fungovat tak zde musí být uspokojeny závislosti, v současnosti řešíme nejvíce; reklamu, ideologie, ekonomiku, zákony, morálku, módu, vědu, techniku, sport, umění, psychiku, zdraví, vzdělání atd. komu není rady tomu není pomoci, musíme projít velikým utrpením, abychom konečně eliminovali staré chyby. Neustále slyším že zde jsou dluhy a že je zde krize, příčinou jsou neuspokojené závislosti, jak uspokojit naše závislosti, tak že zde už nebudou dluhy a krize?

Řešení se vám bohužel nebude líbit, budeme totiž muset už brzo nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, a tak se realizuje globální genocida, nejsou lidi tak nejsou chyby. Člověk není ideálním zaměstnancem, protože není na baterky a zaměstnavatelé potřebují zaměstnance na baterky. Hodnoty vznikají jenom z práce a roboti pracují lépe a levněji než lidi, je to jasná volba, není to nic osobního, je to jenom evoluce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *