Ano, roboti nestávkují

Roboti s kravatou berou práci vysokoškolákům. Když roboti brali práci dělníkům, tak jsem mlčel, když roboti brali práci lidem s maturitou tak jsem mlčel, když roboti s kravatou, brali práci vysokoškolákům, a já jsem byl velmi dlouho bez zaměstnání, tak jsem křičel a prosil o pomoc bližní a stát, jenže nikdo mě už neslyšel. Jak zde proboha může být GVKB robot prezident, který vyznamenává GVKB roboty, to mě rozum nebere. 
 
Můj geniální syn mě to konečně po lopatě vysvětlil na příkladu s fotoaparáty, tak dlouho jsme fotoaparáty vylepšovali až nastala doba kdy o kvalitní fotky nikdo nestojí, a fotky nemají pro lidi už žádnou hodnotu, stejně tak jsme roboty a umělou inteligenci vylepšovali, až nastala nová doba, ve které o lidské zaměstnance, zaměstnavatelé nestojí, protože GVKB roboti pracují rychleji a levněji. Prý jestli chci práci tak si mohu nechat dát do hlavy GVKB čip, a tím se ze mě stane genetický GVKB robot na GVKB dálkové ovládání který je zde jenom statistickou nulou, co to má v hlavě vynulovaný. 
 
Taky mohu prý odejít do míst kde není dosud civilizace, a zde ještě práci seženu, jenže zde budou žít jako ekonomický otrok. Poslední šancí pro lidi bylo být státním zaměstnancem, jenže najednou i každý stát v EU začal s modernizací a optimalizací a odřízl od peněz i nezaměstnané a sociálně slabé, prý stát nemá peníze, protože GVKB roboti neplatí daně. Stát zavřel státní školy a státní nemocnice, nemáš peníze na vzdělání nebo léčení nemocí, tak to je tvůj soukromý problém. 
 
Byl zde sociální projekt podle kterého měli ubožáci v EU dostávat od EU peníze (základní nepodmíněný příjem), aby se z nich nestali bezdomovci, jenže tento projekt se ukázal jako ekonomická utopie. Problém s bídou není u lidí evolučně nový, v minulosti se to řešilo válkami, nebo zde byli epidemie a hladomory. Doba kdy lidi stávkovali, aby se měli ekonomicky lépe je minulostí, GVKB roboti nestávkují, a o tom to je.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu