Ano, robot pracuje lépe než prezident republiky

Velmi dlouhou dobu je zde snaha vytvořil umělého člověka, který by za nás pracoval a který by nám sloužil, v knihách a filmech se často setkáváme s autonomními roboty a jinými složitými systémy co za nás profesionálně pracují, jedna věc jsou teorie a iluze a druhá věc je uvést naše myšlenky na umělého člověka do reality.

Jak by se vám líbil robot prezident republiky, co vyznamenává roboty a tím i stát bez starých státních zaměstnanců, protože by zde místo lidí byli roboti a umělá inteligence. Následkem by bylo brzo to, že lidi by neměli z práce a vysokých funkcí peníze, a to by se muselo nějak globálně vyřešit, je naivní představa že nás budou roboti dobře živit a budou nám trvale otrocky sloužit.

Umělé inteligenci a robotům brzo jistě dojde to, že se bez lidí dobře obejdou, a tak dojde k tomu, že se lidi přemístí z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako egoistický invazní druh. Z pohledu evoluce je zde vše jenom dočasným evolučním experimentem, protože se zde neustále nahrazuje chybné za správné a staré za nové, obrazně je člověk jako mechanický psací stroj, který dneska všude nahradil notebook napojený na internet a tiskárnu.

S příchodem nasazení GVKB autonomních inteligentních robotů na akumulátory ve velkém globálně to bude jako s nečekaným příchodem globální pandemie, většina lidí, co mají titul si naivně myslí, že je nemůže brzo nějaký hloupý robot nahradit a že jsou nenahraditelní. Války v nahotě odhalují to, že je každý člověk snadno a rychle nahraditelný, podívejme se třeba na vývoj u mobilních telefonů, kdy před krátkou evoluční dobou, byli mobilní telefony veliké a drahé, dneska jsou malé a levné, navíc mají i mnoho univerzálních funkcí díky operačnímu systému a velikému displeji. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *