Ano, robot je jasná volba

Láska a pravda je v konzumním pekle pohádkovou iluzí. Jak se v pekle stávají pohádkové iluze realitou? Často opakovaná lež, to je reklama která klame čerty a následkem je to že čerti žijí mnoho tisíciletí v pekelném očistci, odstraňme z pekla násilně reklamu a pekelný očistec se rychle zhroutí jako domeček z karet.

Největším lhářem v pekle byli vždy ti co zde měli veliké výhody díky protekci, myslíme a konáme podle situace a tak ti co jsou v pekle nahoře, dělají pomocí reklamy a politiky ze života peklo těm co jsou dole. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka o tom je pokrytectví v pekle, kdy lež a nenávist z dálky vypadá jako pravda a láska.

Jaký smysl má to že se čert půjde vyzpovídat ze svých čertovin do zpovědnice, to logicky nefunguje, za peníze si nejde přeci koupit odpuštění hříchů, komu není rady tomu není pomoci, co jsou to války kdy jedno peklo napadne jiné peklo, pokud by platilo oko za oko tak je každý čert v pekle slepý!

Násilí je možné použít jenom k inteligentním tvorům co nejsou čerty, napadat stejnou rasu je evoluční chybou i v přírodě. Naštěstí už brzo dojde k tomu že v pekle místo čertů budou roboti, nejsou čerti tak nejsou s čerty v pekle problémy. Vše se v pekle nahrazuje za nové a tak i nahradíme čerty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, padni komu padni. Je třeba škrtat v pekle všechny zbytečné náklady a pokud porovnáme statisticky náklady na roboty a čerty, tak robot je jasná volba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..