Rubriky
Internet

Ano, reklamismus eliminuje kapitalismus

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Kapitalismus se točil kolem moci a bohatství, doba se evolučně díky digitalizaci od základů změnila, a teď se vše točí okolo reklamy, jak přeprogramovat; rychle, levně, kvalitně, atd. konzumentům mozky, o tom je konzumní současnost. Hodně vydělávej abys mohl hodně utrácet o tom je konzumní kultura.

Konzumní systém rozděluje vše podle toho, kolik to utratí a kolik to vydělá, problémem jsou ti, co nevydělávají a neutrácejí jde o; děti, studenty, nezaměstnané, nemocné, důchodce, příživníky, atd. statisticky jenom 25% lidí v naší republice hodně vydělává a hodně utrácí.

Problémem je zde sociální idealismus, který umožnil to že 25% lidí zde svojí prací musí živit 75% lidí! Dalším problémem je u nás to že se práce za ubohou mzdu nevyplatí a tak zde jsou nepřizpůsobí příživníci, co se zde rozmnožují jako invazní druh. Jsme zaostalou a chudou zemí a proto ekonomičtí migranti berou naši zem jako tranzitní a pokračují do Německa a Anglie.

Dále je u nás veliký odliv kapitálu do daňových rájů a tím stát nemá peníze a tak má velké dluhy. Maminka mi řekla že jí nefunguje televize a rádio, otestuji televizi a rádio vše funguje a maminka mi říká, že technicky to sice funguje, ale obsahově to nefunguje, samá reklama a samé hlouposti a že stejné je to i s časopisy co jí nosím.

Vysvětluji mamince že naše kultura je postavená na lži a krádeži, pokud bychom nemohli lhát a krást, tak bychom se vrátili evolučně do doby, kdy jsme byli nazí a nestyděli se za to, že jsme po celý život nazí a žijeme stylem z ruky do huby, a máme holé zadky, díky všemocné reklamě je zde možnost snadno lhát a krást, tím se eliminuje u nás evoluční zaostalost.