Ano, realita je iluze

Vše je zde naprogramováno, aby to pracovalo a tím směřovalo do cíle, všechny cíle jsou dočasnou iluzí, protože jakmile je cíle dosaženo tak je zde nový cíl, do kterého se směřuje. Vše, co z dálky vypadá jako živý inteligentní systém, to jsou ve skutečnosti mrtvé naprogramované stroje! Smrt to je nefunkční stroj, který se eliminuje nebo recykluje.

Živé stroje se rozdělují na otroky a vojáky, člověk je otrokem i vojákem záleží na tom v jaké situaci. Abychom se měli lépe tak je zde snaha pomocí vynálezů a optimalizace si ulehčit naši práci, nebude to už evolučně trvat dlouho a bude zde k dispozici umělá inteligence a roboti.

Je to jako když místo používání koňské síly používáme automobily, zaměstnavatelé nahradí lidi za umělou inteligenci a roboty, obrazně si tak evolučně podřízneme větev, na které ekonomicky mnoho tisíciletí sedíme.

Mnozí si říkají že je nemůže evolučně nahradit umělá inteligence nebo robot, otázkou je, jak vyřešíme globální problém s tím, že lidi nebudou už zde potřeba a budou zde jenom ekonomickými příživníky. Zachránit nás může už jenom virtuální realita ve které budeme existovat a nebudeme už k ničemu potřebovat genetická těla, bude to jako když hrajete na počítači hry proti počítači. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *