Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde dlouhodobý problém s psychopaty a devianty v naší konzumní společnosti tak to jistě má i nějakou příčinu? Vše je zde o tom jak se rodina a škola stará o děti, prvních deset let života člověka utváří u člověka jeho osud, který se potom už nemůže změnit, protože návyky hluboko zakořenili.

Nejlepší by bylo začít kontrolovat u lidí možnost oplodnění, aby nedocházelo k tomu, že se ubohým rodičům narodí ubohé děti, které budou uboze vychované, a tak se z nich stanou ubožáci, co se chovají jako příživníci, co se nedokáží přizpůsobit optimálně konzumní společnosti.

Konflikty a války v nahotě odhalují to že se nám psychopati a devianti přemnožili, co jsme zasadili to i sklidíme o tom je naše společnost, kvalitní společnost se musí skládat z kvalitních lidí, zavírat lidi do vězení a psychiatrické nemocnice je řešením následků a lepší je začít řešit příčiny. 

Na vše jsou dneska školení a průkazy proč nezavést školení a průkaz na plození lidí, ten, kdo nebude mít tento průkaz, bude muset počítat s tím, že nebude mít vlastní děti, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou, skončí dlouhé období, kdy jsme byli špatnými hospodáři, a tak jsme zalévali plevel a krmili parazity. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..