Ano, probíhá zde všude evoluční proces

Právě skončil rok 2021 a je zde dneska už rok 2022, naučili jsme se používat nová pravidla, a tak měříme; roky, hodiny, minuty, rychlost, vědomosti, inteligenci atd. když máme vše pod kontrolou tak jsme spokojení jenže najednou něco pod kontrolou nemáme, a tak máme z toho deprese, a to řešíme dogami nebo vírou v zázraky.

Ve skutečnosti zde není žádný nový rok je zde jenom tento den 1.1.2022, proč se neustále vracíme do minulosti nebo myslíme na budoucnost? Jsme schopní si vyčítat věci staré i padesát let, copak před padesáti lety jsem byl stejný člověk ve stejné situaci.

Naše tělo a naše duše prochází evolučním procesem, a tak se mění, a tak před padesáti lety jsem sice měl stejné jméno a stejné rodné číslo, ale byl to zcela jiný člověk, který jinak myslel, jinak žil, jinak vypadal! 

Je zde mnoho specialistů, co si hrají na to, že umí pochopit člověka nebo lidi, zjistil jsem, že jenom geniální lidi jsou schopní rychle pochopit něco nového a složitého, používám na testování souvětí. Ovce bečí že málo pastvy je, vlk vyje že malého zisku dosazuje, svině se sviní o koryto bojuje. Pitomec si nedokáže zapamatovat toto krátké souvětí, i když mu je několikráte opakuji. 

Vše, co je nám vzdálené to si odmítáme zapamatovat, jsme naprogramovaní k tomu abychom si pamatovali jenom to, co je nám blízké, a to je největší problém naší společnosti, každý pitomec se uzavřel do svého subjektivního světa a vše co je mu cizí to považuje za pitomost, proto jsme upálili Jana Husa, protože on po nás chtěl abychom se psychicky změnili a nebyli už naivními pitomci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *