Ano, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita

Je třeba zakázat lidem chybování, chybování lidem škodí a dělá tak lidem ze života peklo, často je slyšet já nemohu za to, že chybuji, kdo nebo co může za to, že čerti v pekle chybují není to tím, že čerti žijí v pekle? Problémem je u chybování dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, zaléváme plevel a krmíme parazity.

Je to jako když máte starý notebook a pomalé připojení k internetu, a tak dochází k vašemu chybování. Vše, co je staré to už nesplňuje náročné požadavky na moderní život v pekle, je třeba začít nejprve u čertů kdy se bude život čertů v pekle ukončovat ve věku 40 let, nejsme v pekle tak bohatí abychom zde měli mnoho problémů se starými čerty, co jsou hloupí a líní, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita.

Taky se zavede i kontrola u počítačů kdy se už nebudou moci používat počítače které jsou staré 6 let, protože tyto počítače mají velikou spotřebu elektřiny a jsou pomalé a poruchové. Podívejme se do přírody na to, jak dlouho žijí zvířata, velmi dlouhý život není přirozený, zaměstnavatelé potřebují mladé zaměstnance, a tak jim vyhovíme, nebudeme už podporovat dlouhodobě nemocné lidi a invalidy, dobrota je žebrota.

Zaměříme se i na staré informace a staré programy, nebudou se už smět tisknout knihy co jsou staré deset let a stejně tak zmizí i filmy co jsou staré deset let, co bylo to bylo, nemá smysl se tím zaobírat, tím skončí i sekty a náboženství, protože jejich informace a programy jsou staré. Zaměříme se i na automobily, a tak každý automobil bude sešrotován, pokud bude starý 10 let.

Dojde i na staré domy a staré továrny, specialisté rozhodnou, které staré stavby se eliminují, aby na jejich místě mohli stát nové stavby, vytvoříme nadnárodní organizaci, která bude kontrolovat to, jak se na světě staré nahrazuje za nové optimálně, funkčnost je o nastavení limitů a kontrole dodržování limitů je to jako s rychlostí na silnici kde se musí dodržovat správná rychlost, aby nedocházelo k nehodám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *