Ano, prioritní povinností každé vlády je ekonomika

Z díla se pozná tvůrce, pokud vláda nedokáže mít ekonomiku pod kontrolou, tak je zde tato vláda dočasně. Ekonomika potřebuje eliminovat centralismus a monopoly, jenom v konkurenčním prostředí může ekonomika fungovat, pokud se s pracujícím jedná jako s otroky tak následkem je ekonomická krize. Pokud je zde nastaveno ekonomické minimum, musí zde být nastaveno i ekonomické maximum, nadbytek vytváří nedostatek, vše je zde ekonomická hra, která se hraje podle logických pravidel, jde o to, aby pravidla ekonomické hry byla nastavená podle situace každému jednici na světě na míru a to každý rok.
 
Všechna univerzální náboženská a politická pravidla, jsou jenom ubohé teorie, které v praxi nefungují. Jak si to uděláš, takové to máš, je třeba vládnutí svěřit globální umělé inteligenci, lidi se pro vládnutí nehodí, protože jsou hříšní, a mnoho amatérsky chybují. Všude se vše optimalizuje a digitalizuje, logicky musí dojít i na lidi co nám vládnou, a budeme muset tyto lidi nahradit za inteligentní počítače, vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře, a zítra budeš dole. Nejsou státní zaměstnanci, tak nejsou se státními zaměstnanci ani žádné problémy, co bylo, to bylo, dneska je vše jinak.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu