Ano, přichází období decentralizace a pružnosti

Život to je snaha zasáhnout zbraní cíl, problémem je to že se nám cíl většinou nepovede zasáhnout z mnoha příčin a tak v životě neuspějeme, nejčastějším cílem je zde to co milujeme a potřebujeme, k tomu abychom se zde měli dobře. Mnohdy nemusí být chyba zrovna na naší straně, v některé životní situaci nelze cíl zasáhnout, a nezbývá nám trpělivě čekat na vhodnou situaci, a připravit na to že se budeme snažit zasáhnout cíl.

Podívejme se na umělce, vytvoří něco uměleckého, ale není o to zájem, protože se jim nepodařilo zasáhnout cílovou skupinu lidí, stejné je to i s novinkami u zboží, mnohé novinky na trhu neuspějí a tyto chyby dělají i úspěšní obchodníci a podnikatelé.

Vše je zde řekou událostí, ve které se neustále vše mění, to co dříve fungovalo, to dneska už nefunguje, a musíme hledat nová řešení, která povedou k zasažení cíle. Končí období, ve kterém bylo vše násilně centralizované a tím i nepružné, přichází období decentralizace a pružnosti, už brzo zde bude osobní přístup ke každému člověku díky umělé inteligenci, a skončí dlouhé období, ve kterém nebyl osobní přístup, a s lidmi se jednalo jako s dobytkem, a ten kdo se nepodřídil centrální diktatuře ten byl diktaturou násilně eliminován.

Nebude to trvat dlouho a informace budou mít větší hodnotu než peníze, a tak místo honění za penězi, se budeme honit za hodnotnými informacemi. Umělá inteligence je systém založený na hodnotných informacích v nějaké specializaci, je to jako ve škole kde získáváte hodnotné informace a tak jste v nějaké specializaci inteligentní.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu