Ano, přicházejí velké nečekané změny

To že se vše evolučně rychle mění, nikoho už nepřekvapuje, problém nastane, pokud přijde nečekaná evoluční změna, na kterou nejsme vůbec připraveni. Tou změnou je vynález GVKB umělé inteligence který spustí evoluční lavinu změn a tato lavina eliminuje současnou chybnou civilizaci, aby na troskách mohla vzniknout zcela nová GVKB civilizace, ve které už nebudou v civilizaci ničemové, co lžou a kradou! 
 
GVKB robot bude vyznamenávat GVKB roboty, GVKB roboti budou v továrnách vyrábět GVKB roboty, pro lidi nebude už nikde na světě práce za mzdu! Základní nepodmíněný příjem, sociální dávky, podpory na bydlení, podpory pro nezaměstnané, atd. to je naivní politický a ekonomický pokus, jak vyřešit nezaměstnanost a bídu, která vytváří; vandalismus, extremismus, kriminalitu, prostituci, mafie, sekty, drogy, atd. 
 
Milion milionářů co ovládá ekonomicky a politicky tento konzumní svět, si žije dosud v nadbytku, a tak nevnímá co se děje, tam kde je nezaměstnanost a bída, rychle na světě klesá odbyt zboží a služeb, veliké dluhy se stali stínem, před kterým nikdo neuteče, tisknout peníze nekryté zlatem, nejde pořád, protože tato bublina logicky praskne. Proč je konzumní svět zaplaven už sto let reklamou na zboží a služby? 
 
Veliké továrny a globalizace vytvořili nadbytek zboží a služeb, jenže ti co pracují, mají díky sociální politice malé mzdy a tak nemohou mnoho utrácet za zboží a služby. V minulosti vždy krize skončila válkou, blíží se poslední třetí světová válka, tato poslední světová válka nebude mezi národy a ideologiemi, bude to válka mezi lidmi a GVKB roboty, lidi tuto válku prohrají a tak budou evolučně eliminováni, nejsou lidi, tak už logicky nejsou s lidmi žádné problémy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu