Ano, prezidentů je zde jako sraček

Spočítejme konečně to, kolik už na světě bylo prezidentů od té doby, co začali prezidenti nahrazovat krále a císaře. Ano, prezidentů je zde jako sraček, je to jenom otázka, z jakého pohledu se díváme na prezidenty. Vše je zde jenom o náhražkách, a tak jsme krále nahradili za prezidenta a pravdu jsme nahradili za propagandu a cenzuru.

Každý prezident je loutka, kterou ovládají ti, co mají peníze, koho chléb jíme tomu i sloužíme, bylo a bude! Sledujeme pohyb peněz na světě a zjistíme to, že peníze proudí od chudých k bohatým a politici pomáhají bohatým v tom, aby byli jim zajistili veliké zisky, vše je jenom o parazitování těch, co jsou nahoře na těch, co jsou dole, dobrota je žebrota.

Války v nahotě odhalují to, že ti, co jsou dole, nemají pro ty, co jsou nahoře žádnou hodnotu, miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je pro elitu jenom statistika, mír je válka vedená jinými zbraněmi.

Nebude to už evolučně trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, stát nebude už zaměstnávat žádné lidi a nahradí lidské zaměstnance za umělou inteligenci a roboty, práce pro lidi zde už nikde nebude, otázkou je, jak dopadnou lidi, pokud zde už nebudou pracovat za mzdu a budou jenom na konzumním systému egoisticky parazitovat? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *