Ano, prezident Miloš Zeman má 28 září 2018 74 let

Ano, 28 září 2018 má prezident 74 narozeniny, je obdivuhodné, v jeho věku a s jeho špatným zdravotním stavem, že on dělá zde prezidenta, když je zde mnoho lidí, co by to zvládli lépe, protože jsou mladí a zdraví. Není funkce prezidenta republiky zbytečný luxus, co by se stalo, pokud bychom tuto funkci trvale zrušili.
 
Vládla by zde jenom umělá inteligence místo politiků a byrokratů, je třeba začít škrtat veliké náklady na zbytečné státní staré zaměstnance. Stát nemůže být dojnou krávou pro lidi, co neuspěli v tvrdé konkurenci, je třeba ukončit období humanismu, ve kterém všemu kralovala jenom lež a nenávist, díky tomu že v EU bude už brzo všemu kralovat umělá inteligence tak konečně zvítězí zde láska a pravda nad nenávistí a lží. 
 
Otázkou je, co v EU uděláme s ekonomickými ubožáky, pro které zde nebude zaměstnání? Z prachu vše vzniká a v prach se to v krematoriu zase navrací, postavíme moderní EU krematoria a zde se ubožáci eliminují, vše co je živé, to je zde evolučně dočasně, a jenom smrt je zde jistá. 
 
Pro EU umělou inteligenci bude každý obyvatel EU jenom statistické číslo, místo výpovědi zde bude poukaz do krematoria. Logicky ostatní národy převezmou systém, co bude mít EU a tak zde už nebudou problémy s; nezaměstnaností, degenerací, přelidněním, ekonomickou migrací, vandalismem, extremismem, humanismem, atd. jak si to uděláme takové to i budeme zde mít.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu