Ano, Miloš Zeman je zde dočasně

V některé situaci je správné si vše udělat sám a v jiné situaci to správné ale není a musí zde být na díle práce více profesionálů. V přírodě je vše postavené tak, že na každém stvoření hodnot se podílí více profesionálů a jenom výjimečně zde dochází k tomu, že si zde někdo něco hodnotného udělá sám. Naopak v lidské společnosti je zde veliká snaha, že si vše udělám sám a jenom výjimečně dochází k tomu, že něco dělá více profesionálů. V přírodě funguje konkurenční prostředí, zde není místo pro to, aby si zde někdo dělal vše sám, protože taková práce je většinou chybná, v lidské společnosti není díky centralizaci konkurenční prostředí, a tak je zde snaha si vše udělat sám.

Pokud půjdeme do hloubky problému vše si udělám sám, dospějeme k tomu, že problémem je zde silný sexuální pud, kdy si sexuálně nadržený jedinec naivně myslí že vše zvládne sám a že on pomoc od profesionálů nepotřebuje, následkem je mnoho začátečnických chyb, které mohou vést třeba ke globální ekonomické a politické krizi, kdy si elitní politici a podnikatelé chtěli vše udělat sami a nestáli o pomoc profesionálů.

Miloš Zeman, patří bohužel k lidem typu vše si udělám sám a když si čtu to co on napsal, nebo co říkal v každém vánočním projevu, tak jsem udiven tím, že mu jeho veliké ekonomické a politické začátečnické chyby společnost dosud toleruje. V současnosti se už mnoho lidí snaží získat prezidentskou funkci, protože Miloš Zeman již brzo bude muset z prezidentské funkce odstoupit, optimální by zde byl prezident, který by odmítal to, že on si vše udělá sám a vše důležité by dělal jenom v kolektivu složeném z nejlepších profesionálů, opakovat znovu stejnou amatérskou chybu to je pitomost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.