Rubriky
Diktatura

Ano, prevence eliminuje optimálně všechny problémy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Společnost potřebuje aby lidi platili veliké daně, zavede se proto globální kontrolní systém kolik člověk platí daní podle; věku, pohlaví, zaměstnání, místa kde žije, majetku, výhod, popularity, atd. Umělá inteligence spočítá kolik by měl člověk platit správně daně a bude po člověku požadovat, aby tuto vypočítanou částku každý měsíc zaplatil, nezaplacení nové daně, bude znamenat eliminování v krematoriu.

Dále zde bude globální kontrola toho, jak se daně optimálně využívají a zabrání se tomu, aby zde byli lidi co parazitují na státu, dále zde bude policejní globální režim využívající policejní roboty, který eliminuje to že lidi lžou a kradou, nikdo nebude mít na světě imunitu a výjimku a tak i prezidenti a ředitelé skončí v krematoriu, pokud budou lhát a krást. Kdo nebude profesionálně trvale pracovat, ten nebude ani zde moci žít, každý člověk na světě bude tak žít z ruky do huby a bude mít po celý život holou prdel, tím skončí problémy s tím že lidi lhali a kradli.

Nebudou zde už lidi co mají nadbytek peněz a času, nebude zde už milion milionářů, co vlastnilo většinu světového bohatství a tak ovládali ekonomicky a politicky tento svět. Nebudou zde už daňové ráje a nebude zde protekce, kdy se na vysoká místa dostávali idioti, nebudou zde státní pohřby, ani státní svátky, nebo vyznamenávání lidí, platy všech lidí bude určovat globální umělá inteligence podle úkolové práce.

Děti nebudou vychovávat rodiče ale o výchovu dětí se postarají globálně jenom výchovné tábory, kde místo lidí budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vstup lidem zde bude zakázán, dítě které ve výchovném táboře nesplní náročné normy, bude eliminované v krematoriu, v 15 letech dítě opustí výchovný tábor a bude pracovat do 70 let. Nebude už potřeba armáda a nebude potřeba vyrábět pivo a cigarety, nebude zde ani mafie a prostituce, skončí období hříšnosti a začne období ve kterém bude všude pravda a láska.